Regulamin strony


Przed założeniem konta w serwisie ToJeDobre.pl prosimy uważnie przeczytać poniższy Regulamin. Założenie konta jest równoznaczne z akceptacją poniższego regulaminu:

1. Wszystkie pliki, zdjęcia, obrazki, filmiki umieszczane przez użytkowników serwisu ToJeDobre.pl są umieszczane na własną odpowiedzialność. Administrator i właściciel serwisu nie bierze odpowiedzialności, za umieszczanie zdjęć lub filmów przez użytkowników.

2. Osoba fizyczna korzystająca z serwisu ToJeDobre.pl, jest to osoba która dokona rejestracji, oraz gość znajdujący się na stronie. Użytkownikiem witryny może być to osoba pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, a osoba ograniczona w zdolności do czynności prawnych, czyli która ukończyła lat 13 tylko za zgodą opiekuna lub rodzica, w jego obecności i pod jego nadzorem.

3. Serwis ToJeDobre.pl ma możliwość wysyłania wiadomości pocztą elektroniczną do wszystkich zarejestrowanych użytkowników na stronie, o charakterze marketingowym.

4. Każda osoba fizyczna ponosi pełną odpowiedzialność, za naruszenie praw autorskich osób trzecich.

5. Autorzy serwisu ToJeDobre nie ponoszą konsekwencji za niezgodne z prawem wykorzystywanie naszych zasobów oraz korzystanie z serwisu.

6. Obowiązuje zakaz używania wulgaryzmów i obrażania innych oraz umieszczania nieprzyzwoitych zdjęć, niezgodnych z polskim prawem.

7. Serwis ToJeDobre.pl ma możliwość usunięcia lub zablokowania użytkownika z serwisu, jeśli będzie nie stosował się do powyższego regulaminu.

8. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym momencie.

9. Osoby, które nie zgadzają się z polityką naszej strony proszone są o jej opuszczenie.

Wszelkie obrazy należą do użytkowników serwisu, jeśli uważasz, że dany materiał wykorzystano bez twojej zgody prześlij nam informację oraz link do zdjęcia lub video, a zostanie zmieniony lub usunięty.

Najlepsze w tym miesiącu

Więcej na naszym profilu FB

Reklama